Jeżeli chcesz zamówić zespół muzyczny EXODUS

Uwaga ważne

* Istnieje możliwość dokonania rezerwacji wybranego terminu na okres siedmiu dni. Po upływie wyznaczonego terminu rezerwacja zostaje usunięta a data zostaje powtórnie odznaczona jako wolna. (Rezerwacja jest bezpłatna).

* Jedynie podpisanie umowy jest gwarancją na wykonanie usługi muzycznej przez zespół Exodus (Umowę można spisać tradycyjnie lub mailowo, przyczym należy dołączyć do wypełnionej umowy skan jednego dokumentu tożsamości potwierdzającego zgodnoć danych zamieszczonych w umowie).

* W momencie podpisania umowy obie strony gwarantują niezmienność ceny usługi.

* Koszt oprawy muzycznej jest uzależniony od charakteru organizowanej imprezy, powiększonego na życzenie składu liczebnego zespołu oraz od odległości (dojazd).

Zespół muzyczny na weselu a ZAiKS - czyli kto płaci

Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie określa w sposób precyzyjny, kto w opisanym powyżej przypadku jest zobowiązany do wniesienia opłat z tytułu honorariów autorskich. Tym samym daje uprawnionym prawo do ubiegania się o wynagrodzenie zarówno od właściciela sali wynajmowanej na ten cel, zespołu muzycznego wykonującego utwory na weselu, jak i od samych Państwa Młodych (ale oczywiście tylko od jednego, a nie od wszystkich tych podmiotów równocześnie). Najczęściej jednak w przypadku organizacji wesela, opłatę taką wnosi właściciel sali weselnej, któremu zespół muzyczny powinien wręczyć wykaz wykonywanych utworów z nazwiskami autorów.


Zespół muzyczny na wesele, studniówke Lublin, Kraków, Rzeszów, Katowice, Łódź, Warszawa, Opole, Zamość
Drugi skład naszego Zespółu muzycznego Exodus Zespółu muzycznego ExodusZespół muzyczny na wesele, studniówke Lublin, Kraków, Rzeszów, Katowice, Łódź, Warszawa, Opole, Zamość


Copyright © 2004/2010 Zespół Muzyczny Exodus
All Rights Reserved
HOSTED BY www.FirmaENTER.pl
Na stronie jest obecnie Odwiedziło nas już


Poprawny XHTML 1.1 Poprawny CSS! nasza statystyka Treść strony zabezpieczona przed kopiowaniem Księga gości, PageRank