Zespół muzyczny na wesele, studniówke Lublin, Kraków, Rzeszów, Katowice, Łódź, Warszawa, Opole, Zamość


Zespół muzyczny Exodus tworzą obecnieJoanna Magoch - Zespół muzyczny Exodus
Joanna Magoch - wokal. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła już od wczesnych lat szkolnych. Pod czujnym okiem specjalistów szybko osiąga wysoki poziom możliwości wokalnych, zdobywając wiele nagród. Obecnie dzieli się swoją pasją, wkładając całe swoje serce w każdy bez wyjątku występ. Na scenach wraz z zespołami spędziła ponad dziesięć lat.

Wioleta Flis - Zespół muzyczny Exodus
Wioleta Flis - wokal. Śpiewa od najmłodszych lat i lubi wykonywać covery różnorodnych wykonawców. Drzemie w niej pozytywna energia, którą dzieli się z gośćmi podczas występu na scenie. Ciągle udoskonala swój warsztat wokalny, aby wyjść na przeciw wyrafinowanym gustom słuchaczy. Udzielała się wokalnie w kilku zespołach muzycznych.

Jacek Kwapisz - Zespół muzyczny Exodus
Jacek Kwapisz - wokal. Osoba odpowiedzialna za dobrą zabawę i uśmiech na twarzach imprezowiczów. Uwielbia dialogi z publicznością. Zawsze wie co się będzie działo na scenie i na parkiecie. Ma za zadanie odpowiedni dobór repertuaru i zachęcenie ludzi do zabawy. Brał udział wraz z chórem przy tworzeniu oraz nagraniu projektu typowego dla kościołów wschodu - Akatyst ku czci Bogurodzicy. W zespołach muzycznych pracuje dziewiętnaście lat.

Damian Gierlach - Zespół muzyczny Exodus
Damian Gierlach - inst. klawiszowe, wokal. Zapalony artysta, który dzieli duszę pomiędzy muzykę i malarstwo. Swój potencjał przelewa zarówno na klawisze podczas występu jak i na płótno przy pracy nad obrazem. Jego spontaniczność jak również wesołe podejście do życia, potrafią rozładować wszelkie napięcia, które niejednokrotnie przydarzają się podczas pracy.

Piotr Grymuza - Zespół muzyczny Exodus
Piotr Grymuza - gitara, wokal. Wychowywany w rodzinie z muzycznymi tradycjami, gra na wielu instrumentach a najbardziej lubi gitarę. Jego ekspresyjny styl słychać zarówno w rockowych klimatach jak i balladach. Na sześciu strunach gitary wykonuje solówki, dodając charakteru każdemu utworowi niepowtarzalnego charakteru. Występował w wielu zespołach muzycznych na przestrzeni kilkunastu lat.

Jan Grasz - Zespół muzyczny Exodus
Firma transportowa - kierowca. Najważniejsza osoba w naszym zespole. To dzięki niemu zawsze jesteśmy na czas przed waszą imprezą w każdym miejscu kraju oraz szczęśliwie wracamy do domu bo po odpoczynku znów wyruszyć w trasę. W naszej pracy korzystamy z usług profesjonalnych firm transportowych i zawodowych kierowców.Muzycy pochodzą z Lublina, Krosna, Leżajska oraz okolic Biłgoraja


Odwied» Nasz Profil na PlanujemyWesele.pl Toplista Weselny Lublin
TYLKO NAJLEPSZE Zespoły muzyczne na wesele! Ranking - Zespoły Rozrywkowe z lubelskiego wesele na 102 !!! Weselna Warszawa


Kwartet Smyczkowy na wesele oraz Zespół muzyczny Exodus

Kwartet Smyczkowy Nasz zespół współpracuje również
z kwartetem smyczkowym prowadzonym przez
Pana Piotra Redeł, Koncertmistrza Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.
Smakosze muzyki poważnej, będą mogli delektować się muzyką tak wybitnych kompozytorów jak: Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven, Mendelssohn-Bartholdy, Robert Schumann, Johannes Brahms i wielu innych.


Copyright © 2004/2010 Zespół Muzyczny Exodus
All Rights Reserved
HOSTED BY www.FirmaENTER.pl
Na stronie jest obecnie Odwiedziło nas już


Poprawny XHTML 1.1 Poprawny CSS! nasza statystyka Treść strony zabezpieczona przed kopiowaniem Księga gości, PageRank