Zespół muzyczny na wesele, studniówke Lublin, Kraków, Rzeszów, Katowice, Łódź, Warszawa, Opole, Zamość


Zespół muzyczny EXODUS na weselu

Na prośbę wielu osób, zamieszczamy na naszej stronie parę filmików z prowadzonych przez nas imprez weselnych. Na początek część ciesząca się największym zainteresowaniem, czyli Oczepiny. Poniższe konkurencje oczepinowe są zawsze ściśle konsultowane z Parą Młodą. Przygotowane przez nas zabawy na blok oczepinowy, nie przekraczają granic przyzwoitości oraz dobrego smaku, jedynie na wyraźne życzenie możemy zmienić formułę konkurencji i dodać im odrobinę pikanterii ale i to w granicach zdrowego rozsądku. Uprzejmie proszę oglądać do końca aby zobaczyć jak można zrobić sobie odlotowe i niezapomniane zabawy.


Zabawy oczepinowe - Zdejmowanie Welonu


Proponujemy Państwu wersję rozbudowaną tej zabawy aby uciec od rutyny a zwykłe rzucanie welonu zmienić w fajną zabawę dla młodych i dla gości oglądających oczepiny.

Zabawy oczepinowe - Zdejmowanie Musznika - (szukanie poszetki)


Tu też można popuścić wodze fantazji i zrobić coś jeszcze bardziej ciekawego. Przy tej zabawie staramy się złamać stereotyp o Teściowych. Czy udaje nam się to choć w małym stopniu, oceńcie sami.

Zabawy oczepinowe - Całkiem nowa Para Młoda


A teraz przechodzimy do naszej nowej Pary Młodej, czyli osób, które wykazały się największym sprytem i złapały atrybuty nowożeńców, w tym wypadku Welon i Poszetkę.

Zabawy oczepinowe - Zabawa z krzesełkami dla Pań


Jest to jedna z bardziej znanych zabaw weselnych, która przechodziła różne transformacje. Jednak nawet stara i dobrze znana zabawa może przynieść wiele radości. Zobaczcie sami.

Zabawy oczepinowe - Zabawa z krzesełkami dla Panów


Tą samą zabawę można również zaproponować i panom ale tu już niestety należy podjąć wyższe środki ostrożności ze względu na temperament i chęć woli walki panów.

Zabawy oczepinowe - Test zgodności małżeńskiej

Wydaje się banalne i mało ciekawe ale z racji udziału w tej zabawie Pary Młodej, zabaw robi się bardzo ciekawa, skupiając uwagę rodziny, bliskich oraz znajomych. Pytania są bardzo proste i zapewne ogólnie znane ale zawsze wywołują żywą reakcje biesiadników.
Zabawy oczepinowe - Babskie Gacie


Czy próbowaliście kiedykolwiek założyć majtki damskie na czas? :D Jeżeli uważacie, że jest to proste to musicie koniecznie to zobaczyć. Jest to konkurencja dla par a zasady tej zabawy są bardzo proste. Wystarczy jedynie aby w jak najszybszym czasie założyć majtki damskie partnerce a później partnerowi.

Zabawy oczepinowe - Wyścig - Konkurencja dla gości


Po obejrzeniu krótkiego filmiku z pewnością będą Państwo wiedzieli o jaki wyścig chodzi. Jeśli będą państwo brali tą zabawę pod uwagę, musicie nas odpowiednio wcześnie o tym fakcie powiadomić.

Zabawy oczepinowe - Wehikuł czasu


Któż by nie miał ochoty cofnąć się w czasie aby wspomnieć wspaniałe chwile. Przy tej zabawie jest możliwość . Współpracując z Parą Młodą można zrobić naprawdę niesamowitą zabawę, która wciągnie niesamowicie wszystkich gości.A tak wygladamy na scenie

Prezentowane utwory zostały zarejestrowane
aparatem fotograficznym podczas różnych
imprez okolicznościowych. Uprzejmie prosimy
o wyrozumiałość odnośnie jakości nagrań.

Mix utworów - Zaścianek Lublin
Piersi - BałkanicaCo ty Królu złoty
Weekend - Ona tańczy dla mnie
Mix 1 utworów - Dwór Ostoya w JasionceMix 2 utworów - Dwór Ostoya w JasionceMix 3 utworów - BukowinaPoparzeni Kawą Trzy - Kawałek do tańcaMaanam - Nie poganiaj mnie ver. VeegasWhiski – DżemAlways – AySel & ArashMoja Dumka - Marek Tranda
Nic nie może wiecznie trwać
Banda na Mera
Żono moja
Wraz ze skrzypaczką
Prawy do lewego
Noce i dnie
Dmuchawce latawce
Copyright © 2004/2010 Zespół Muzyczny Exodus
All Rights Reserved
HOSTED BY www.FirmaENTER.pl
Na stronie jest obecnie Odwiedziło nas już


Poprawny XHTML 1.1 Poprawny CSS! nasza statystyka Treść strony zabezpieczona przed kopiowaniem Księga gości, PageRank